Про нас

Дорожні знаки – необхідний атрибут транспортної інфраструктури, запорука дотримання правил руху, безпеки автолюбителів і пішоходів. Компанія «Знаки УА» – один з лідерів цієї галузі. У нас ви можете виготовити і придбати дорожні знаки – як у Києві, так і по всій Україні. Ми виробляємо широкий асортимент продукції і проводимо її монтаж, а також послемонтажное і гарантійне обслуговування. Дотримуючи всі норми ДСТУ, наші фахівці використовують при виробництві знаків дорожнього руху тільки кращі матеріали, виконуючи замовлення у визначені терміни.

Якісна дорожня атрибутика за доступними цінами – наша основна спеціальність. Ми пропонуємо клієнтам кращі рішення по співвідношенню ціна/якість. Світлофори, «лежачі поліцейські», сигнальні конуси – наші засоби організації дорожнього руху виготовлені за сучасними технологіями та позитивно впливають на підвищення рівня безпеки на дорогах, що є пріоритетом для «Знаки УА». Ми також виконуємо нанесення дорожньої розмітки та надаємо послуги «під ключ», що істотно прискорює процес виконання замовлення.

Київ – великий і розвивається місто, в якому з кожним роком дорожній рух стає все більш інтенсивним. Якісний зростання транспортної інфраструктури – пріоритетне завдання для української столиці. Мета компанії «Знаки УА – організація, яка робить все можливе, для облаштування як столиці, так і інших міст України знаками та іншої дорожньої атрибутикою.

 

Послуги

Наша компанія пропонує широкий вибір продукції і послуг, пов'язаних з облаштуванням доріг:

 

 

 • Дорожні знаки.
 • Знаки індивідуального проектування.
 • Інформаційні щити.
 • «Лежачі поліцейські».
 • Знаки безпеки.
 • Дорожня розмітка фарбою і пластиком.
 • Світлодіодні імпульсні знаки.
 • Штучні нерівності (лежачі поліцейські).
 • Бар'єри водоналивні.
 • Світлофори.
 • Конуси сигнальні.
 • Матеріали для дорожньої розмітки.
 • Матеріали для контурної маркування транспортних засобів.
 • Інші засоби організації дорожнього руху.

 

 

З питань щодо продукції і умов замовлення звертайтесь до наших консультантів, які детально розкажуть про всіх цікавлять Вас деталях. Ми цінуємо наших постійних клієнтів і завжди раді новим замовникам, адже індивідуальний підхід до кожного завдання – це наш стиль ведення справ.Звернувшись до нас за замовленням, Ви гарантовано будете задоволені його результатами

Новини

«Знаки УА» на виставках «Комунтех» і «Автодорекспо»

«Знаки УА» на виставках «Комунтех» і «Автодорекспо» Компанія «Знаки УА» продемонструвала високу якість своєї продукції, взявши участь у двох великих подіях 2017 року світі транспорту і доріг.

З 13 листопада обмежено в'їзд на Труханів острів

З 13 листопада обмежено в'їзд на Труханів острів З ініціативи голови столиці, обраний новий регламент в'їзду транспорту на територію Труханового острова.

Планується завершити будівництво транспортної розв'язки між Столичним шосе та проспектом Науки

Планується завершити будівництво транспортної розв'язки між Столичним шосе та проспектом Науки У 2018 році фінансування проведення будівельних робіт по транспортній розв'язці з'єднання Столичного шосе з проспектом Науки включать до бюджету. Це друга черга будівництва. Під майбутню естакаду вже приготували опору.

Міська адміністрація Києва планує заборонити парковку в центрі міста

Міська адміністрація Києва планує заборонити парковку в центрі міста До зими КМДА хоче заборонити автомобілям паркуватись в центрі на ряду київських вулиць. З цього приводу вже складено законопроект зі списком «заборонених» вулиць.


Адреса:

Виробництво:
Київ, вул. Озерна 1, оф. 5.

Відділ продажів:
Київ, Оболонський проспект, 35, 1 пов., офіс 1.

info@znakiua.com

Телефони:
044 331-63-66
+38 (044) 353-73-42
+38 (096) 204-79-77
+38 (063) 431-45-28