Про нас

Дорожні знаки – необхідний атрибут транспортної інфраструктури, запорука дотримання правил руху, безпеки автолюбителів і пішоходів. Компанія «Знаки УА» – один з лідерів цієї галузі. У нас ви можете виготовити і придбати дорожні знаки – як у Києві, так і по всій Україні. Ми виробляємо широкий асортимент продукції і проводимо її монтаж, а також послемонтажное і гарантійне обслуговування. Дотримуючи всі норми ДСТУ, наші фахівці використовують при виробництві знаків дорожнього руху тільки кращі матеріали, виконуючи замовлення у визначені терміни.

Якісна дорожня атрибутика за доступними цінами – наша основна спеціальність. Ми пропонуємо клієнтам кращі рішення по співвідношенню ціна/якість. Світлофори, «лежачі поліцейські», сигнальні конуси – наші засоби організації дорожнього руху виготовлені за сучасними технологіями та позитивно впливають на підвищення рівня безпеки на дорогах, що є пріоритетом для «Знаки УА». Ми також виконуємо нанесення дорожньої розмітки та надаємо послуги «під ключ», що істотно прискорює процес виконання замовлення.

Київ – великий і розвивається місто, в якому з кожним роком дорожній рух стає все більш інтенсивним. Якісний зростання транспортної інфраструктури – пріоритетне завдання для української столиці. Мета компанії «Знаки УА – організація, яка робить все можливе, для облаштування як столиці, так і інших міст України знаками та іншої дорожньої атрибутикою.

 

Послуги

Наша компанія пропонує широкий вибір продукції і послуг, пов'язаних з облаштуванням доріг:

 

 

 • Дорожні знаки.
 • Знаки індивідуального проектування.
 • Інформаційні щити.
 • «Лежачі поліцейські».
 • Знаки безпеки.
 • Дорожня розмітка фарбою і пластиком.
 • Світлодіодні імпульсні знаки.
 • Штучні нерівності (лежачі поліцейські).
 • Бар'єри водоналивні.
 • Світлофори.
 • Конуси сигнальні.
 • Матеріали для дорожньої розмітки.
 • Матеріали для контурної маркування транспортних засобів.
 • Інші засоби організації дорожнього руху.

 

 

З питань щодо продукції і умов замовлення звертайтесь до наших консультантів, які детально розкажуть про всіх цікавлять Вас деталях. Ми цінуємо наших постійних клієнтів і завжди раді новим замовникам, адже індивідуальний підхід до кожного завдання – це наш стиль ведення справ.Звернувшись до нас за замовленням, Ви гарантовано будете задоволені його результатами

Новини

В Україні налагодять дорожній контроль за габаритами вантажівок

В Україні налагодять дорожній контроль за габаритами вантажівок До кінця 2017 планують встановити 78 габаритно-вагових комплексів, які дозволять перевіряти допустиму вагу у вантажівок прямо на дорогах.

На 2017 рік Київавтодор виділив 38 млн гривень на дорожню розмітку

На 2017 рік Київавтодор виділив 38 млн гривень на дорожню розмітку За словами директора комунальної компанії «Київавтодор», на нанесення дорожньої розмітки в столиці виділили 38 млн грн.За словами директора комунальної компанії «Київавтодор», на нанесення дорожньої розмітки в столиці виділили 38 млн грн.

По дорозі Київ-Полтава побудують об'їзний шлях і відремонтують існуючу дорогу

По дорозі Київ-Полтава побудують об'їзний шлях і відремонтують існуючу дорогу Агентство «Укравтодор» веде переговори зі Світовим банком на виділення кредитних коштів на будівництво Північного об'їзду навколо Борисполя, який зробить проїзд до Полтави зі столиці і навпаки простішим і швидшим.

Пошкоджений Шулявський міст відбудують китайці

Пошкоджений Шулявський міст відбудують китайці Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів заявив про те, що Україна домовилася державною компанією China Road and Bridge Corporationо про втілення в життя пари інфраструктурних проектів.


Адреса:

Виробництво:
Київ, вул. Озерна 1, оф. 5.

Відділ продажів:
Київ, Оболонський проспект, 35, 1 пов., офіс 1.

info@znakiua.com

Телефони:
044 331-63-66
+38 (044) 353-73-42
+38 (096) 204-79-77
+38 (063) 431-45-28