Дорожні знаки на сонячних батареях

 ›   ›  Дорожні знаки на сонячних батареях

Здійснюємо виготовлення і монтаж дорожніх знаків з сонячними батареями в Києві та Україні

Світлодіодні дорожні знаки на сонячних батареях – це автономна дорожня атрибутика нового покоління. Найчастіше, однієї лише світловідбиваючої плівки недостатньо, щоб забезпечити хорошу видимість знака, тому що світиться покажчик, який не вимагає підключення до мережі живлення – це відмінне рішення. Компанія «Знаки УА» надає послуги з встановлення дорожніх знаків на сонячних батареях – у нас низькі ціни і якісні продукти, працюємо в Києві та по всій Україні. Ми не тільки виготовляємо, але і вироблений монтаж замовленого товару. Ми цінуємо наших постійних клієнтів і раді новим замовникам. 

Переваги дорожніх знаків на сонячній батареї в місті та за його межами

В умовах міста необхідно організувати безпечне транспортний рух – як я для водіїв і пасажирів, так і для пішоходів. Часто, із-за погодних умов або часу доби звичайний знак може бути не видно – часто світловідбиваючої плівки недостатньо. З іншого боку, покажчик зі світлодіодами може вимагати електроживлення. Дорожній знак з сонячною батареєю позбавлений всіх цих недоліків – його можна встановлювати в місцях без доступу до електроживлення, наприклад за межами міста. Справна робота забезпечується великим запасом батареї і її високої чутливості, а також ємності акумулятора дозволяє знаку постійно залишатися в робочому стані з мінімальним кількістю сонця і при низьких температурах, що дуже цінно взимку і ночами. До того ж, батарею можна підібрати з урахуванням очікуваних погодних умов – стійкий до води, снігу, холоду чи тепла.

Види дорожніх знаків на сонячних батарея

Перш за все, поширені два види дорожніх знаків на сонячних батареях – це анімований знак пішохідного переходу типу «зебра», який переливається, привертаючи увагу як водія, так і пішохода. Інший варіант – це знак пішохідного переходу типу «зебра» з пульсуючим контуром навколо попереджувально піктограми.

Сам дорожній знак з сонячною батареєю зазвичай виготовляється з алюмінію, а світлові елементи залиті діелектричним складом, причому система побудована так, що якщо один з світлодіодів виходить з ладу, то знак продовжує працювати.

Сама батарея кріпиться на верхній кромці знака, щоб вловлювати максимальну кількість світла в будь-яку погоду.

Де купити дорожні знаки на сонячних батареях за низькою ціною?

Новий рівень дорожньої атрибутики, такий знак відмінно показує себе в експлуатації. Автономний, що працює на постійній основі, зручний і надійний в будь-який час року і доби, дорожній знак на сонячній батареї виступає як альтернатива живиться від мережі знаків.солн

Наша компанія пропонує кращі умови на виготовлення та встановлення різноманітної дорожньої атрибутики. «Знаки УА» – це, перш за все якість, помірні ціни, швидке виконання замовлень. 


Адреса:

Відділ продажу та виробництво:
Київ, вул. Озерна 1, оф. 5.

info@znakiua.ua

Телефони:
044 331-63-66
+38 (044) 353-73-42
+38 (063) 431-45-28
+38 (098) 184-52-02