Кування, ковані вироби

 ›   ›  Кування, ковані вироби

Професійні ковані вироби в Києві від «Знаки УА»

Для того, щоб надати декору відчуття унікальності, необхідно додати яскраві та виразні деталі/ Виробництво кованих виробів в Києві від «Знаки УА» відрізняється красою, надійністю і адекватною вартістю. Орнаменти на парканах, перилах, ганку, а також урни, таблички і багато іншого – все це виготовляється нашими майстрами, які враховують екстер'єр та інтер'єр, загальний стиль будівлі і побажання клієнта. Наші роботи говорять самі за себе – вони виразні як самі по собі, так і в загальній композиції будівлі, наші ковані вироби на замовлення прикрасять будь-який дім. Ми використовуємо відмінні матеріали для кування наших продуктів, тому вони зроблені якісно та сумлінно. Ми працюємо в рамках чітко встановлених термінів, швидко розробляємо проект, узгоджуємо його з замовником і втілюємо в життя за допомогою сучасних інструментів, ціна кованих виробів приємно вразить вас. Ми працюємо в Києві та по всій Україні.

Ковані вироби: вишукані декорації для вашого будинку

Часто господарі заміського котеджу можуть задатися питанням, як можна прикрасити свій будинок. Сад та клумби цвітуть тільки в теплу пору року, а ось прикраси на функціональних елементах будинку будуть добре виглядати як взимку, так і влітку. Універсальні та вишукані, ковані прикраси можуть бути самими різними – від класичних троянд та листя до сучасних фігур, все залежить від вашого бажання. Паркани, прикрашені стилізованими наконечниками, також працюють як захист від можливих злодіїв. Ковані вироби близькі за своїм духом до справжнього мистецтва і вимагають таланту і досвіду у коваля. Наші майстри виготовляють тільки кращі твори і не підводять очікування замовників.

Крім орнаментів, співробітники «Знаки УА» викують корисні предмети – знаки для будинку, таблички, побутової реманент на кшталт свічників, підставок під парасольки і багато чого іншого! Ми виготовляємо ковані вироби в Києві та всій Україні. Елегантне рішення дозволяє прикрасити ваш будинок унікальними предметами, які привернуть увагу гостей і доповнять стиль будівлі.

Високоякісні ковані вироби на замовлення

Кування – це давня традиція, яка народилась в Середні віки. Орнаментами прикрашали багаті будинки, замки, палаци, часто будова вражає саме дивно вишуканої кованою огорожею з прикрасами і декоративними шипами. Наші майстри відрізняються талантом і умінням зробити вишукану річ або орнамент з кованого металу, наші ковані вироби виглядають чудово. Якщо ви звернетеся до «Знакам УА», ми зможемо створити для вашого будинку унікальні речі, які прикрасять і доповнять його, і при цьому залишаться актуальними назавжди. Ковані декорації не виходять з моди і завжди виглядають як нові.


Адреса:

Відділ продажу та виробництво:
Київ, вул. Озерна 1, оф. 5.

info@znakiua.ua

Телефони:
044 331-63-66
+38 (044) 353-73-42
+38 (063) 431-45-28
+38 (098) 184-52-02