Міжнародні замовлення

 ›   ›  Міжнародні замовлення

Компанія «Знаки УА» вже більше восьми років займається виробництвом, продажем та монтажем якісної дорожньої атрибутики – знаків, світлофорів, дзеркал огляду та ін. Наші послуги відрізняються високим рівнем сервісу, короткими термінами виконання замовлень і демократичним підходом до кожного клієнта. Саме завдяки нашому професіоналізму ми стали одним із лідерів галузі в Україні.

Виходячи на міжнародний рівень, ми здійснюємо доставку товарів нашого виробництва в Росію, Білорусію, Казахстан, Вірменію та інші країни СНД, а також Грузію та країни Східної Європи. Ми відкриті для нових пропозицій співпраці, у наших консультантів Ви зможете дізнатися деталі покупки і доставки нашої продукції. Використовуючи автоматичне виробництво і кращі витратні матеріали, ми створюємо якісну продукцію. В доступний і широкий асортимент дорожнього обладнання, виробленого на якісному обладнанні «Знаки УА», входять:

  • Дорожні знаки (у тому числі – світлодіодні, флуоресцентні)
  • Світлофори і консолі для них
  • Залізничні знаки.
  • Паркувальна атрибутика (бар'єри, оградители, стенди велопарковок).
  • Шлагбауми.
  • Елементи огорожі (пішохідні бар'єри, паркувальні стовпчики, катафоти).

І багато іншого!

Крім того, використовуючи передовий інструментарій, ми займаємося нанесенням дорожньої розмітки. Наша команда професіоналів зробить виїзд в іншу країну, щоб виконати вимоги замовника та облаштувати дороги, траси, вулиці, паркування або склади. Звертайтеся до нас цікавлять Вас питань, і ми забезпечимо належний сервіс, підберемо для Вас необхідний товар і доставимо його в строк, а також якісно виконаємо дорожні роботи з розміткою.


Адреса:

Відділ продажу та виробництво:
Київ, вул. Озерна 1, оф. 5.

info@znakiua.ua

Телефони:
044 331-63-66
+38 (044) 353-73-42
+38 (063) 431-45-28
+38 (098) 184-52-02