Рекомендації

 ›  Рекомендації
Відеорепортаж про виконану роботу в с. Новосілки

Новосілки - невелике село недалеко від Києва. Там всі дороги заасфальтовані і оснащені світлодіодними знаками. Така щедра інновація звела до нуля кількість аварій.

Рекомендаційний лист ТОВ «MBI»

ТОВ «MBI» у своєму листі дякує компанію «Знаки УА» за ефективну роботу фахівців, оперативність виконання завдань і уважне ставлення до замовника.

Рекомендаційний лист ТОВ «БАРСЕЛОНА Ю ей»

У своєму рекомендаційному листі ТОВ «БАРСЕЛОНА Ю ей» зазначає професіоналізм співробітників компанії «Знаки УА», які враховують всі тонкощі, вимоги і знають специфіку роботи.

Рекомендаційний лист ТОВ «Б. І.І.А.К.»

Співпрацю з компанією «Знаки УА» триває з 2013 року. Протягом цього терміну компанія зарекомендувала себе як стійке підприємство і надійний діловий партнер.

Рекомендаційний лист філії «Дельта-лоцман» державного підприємства «Адміністрація морських портів України»

За час співпраці компанія «Знаки УА» своєчасно відповідно до договірних умов виконала поставку товару. Також, відзначають шанобливе ставлення до запитів клієнта і відповідальний підхід до оформлення бухгалтерських документів.

Рекомендаційний лист «Спортивно-Технічний Клуб» «СОНА»

«Спортивно-Технічний Клуб» «СОНА» задоволений роботами компанії «Знаки УА» і готовий рекомендувати компанію як надійного і відповідального партнера.

Рекомендаційний лист ДП «ФМ Ложистик Дніпро»

ДП «ФМ Ложистик Дніпро» віражает подяку компанії «Знаки УА» за якісну роботу і готовність виконати великий обсяг роботи в максимально стислі терміни.

Рекомендаційний лист «Волиньсигнал»

Приватне підприємство «Волиньсигнал» подякувало компанію «Знаки УА» за виготовлення дорожніх знаків та інших засобів організації дорожнього руху.

Рекомендаційний лист «ФОРС-ДО»

Приватне підприємство «ФОРС-ДО» у своєму листі дякує компанію «Знаки УА» за виготовлення знаків і засобів організації дорожнього руху.


Адреса:

Відділ продажу та виробництво:
Київ, вул. Озерна 1, оф. 5.

info@znakiua.ua

Телефони:
044 331-63-66
+38 (044) 353-73-42
+38 (063) 431-45-28
+38 (098) 184-52-02